VeqShqip
22726 Articles0 Comments

Ja pasuria e Vladimir Putinit (FOTO)

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është një ndër njerëzit më të pasur të botës, po ai nuk ka jetuar gjithmonë një jetë të pasur ose luksoze. Politikani ka lindur në Leningrad (sot Shën Peterburg) n…

Juventusi e shkel Palermon (VIDEO)

Ashtu edhe siç është pritur, Juventusi e ka kaluar pa problem pengesën e quajtur Palermo. ‘Zonja e Vjetër’ në kuadër të xhiros së 25-të në shtëpi, ka mposhtur Palermon me rezultat të pastër 4:1. March…


Ky portal mirëmbahet nga kompania "VeqShqip.al". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarë do forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "VeqShqip.al". Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit.


Na gjeni në:

Rr. Sozi Çelebiu 72,
20000 , Prizren,
Kosovo

Alexa Rank

   E-Mail: [email protected]/

Tel: + 386 (0)49 606 399 / Tel: + 386 (0)49 827 291

Partner:       

yoast seo premium free
VeqShqip.al Designed By : Armend Kadriaj